שאלות נפוצות.

מהו אורך חיי השירות של מבנים טרומיים של Karmod ?

מבנים טרומיים ברמת בנייה גבוהה וניתנים לשימוש בבטחה כ- 50 שנים. רוח חזקה, שלג, גשם, תנאי לחות ואופן השימוש הם גורמים שיכולים להשפיע על אורך החיים של המבנה.תחזוקת המבנה נדרשת כמו כבכל מבנה אחר.

מאילו חומרים מבנים טרומיים עשויים? מה הם מאפייני החומר?

Karmod מבנים טרומיים מיוצרים במתקנים מודרניים עם טכנולוגית ייצור ללא מחברי-ריתוך. האומים והברגים הם חזקים ובטוחים יותר מחיבורי ריתוך ומצמצמים פגמים בייצור בצורה מקסימלית.גיליונות מתכת, EPS ולוחות צמנט הם החומרים העיקריים בהם אנו משתמשים בייצור שלנו. בנוסף אנו משתמשים ב-100% מוצרי אל-חלד. לוחות קיר מיוצרים משני סוגים: בטון ו- Styrofoam ובטון וגיליונות מתכת Styrofoam בעלי רמת בידוד גבוהה. קורות גג מיוצרות עם מערכת מתברגת ומיוצרות בצורת גלילה אוטומית בהתאם לפרויקט. עמודות ומפרקים צולבים של קורות הגג מיוצרים עם חישוב סטטי על ידי המהנדסים שלנו בהתאם לתנאים של המקום בו המוצר ישומש. עבור חיפוי הגג, משמשים גיליונות מתכת מגולוונים כמוצר סטנדרט.חומרים כגון OSB, ממברנים ורעפים, ניתנם ליישום על פי בקשת הלקוח. חלונות ודלתות- עשויים זגוגית PVC כפולה. עבור דלתות פנימיות אנו משתמשים בלוחות פאנל אמריקאי. כל החומרים המשמשים מתקנים חשמליים סניטריים הם על פי סטנדרטים TSE ולכולם יש תעודות תעודת אחריות.

האם ניתן לפרק ולהרכיב בתים טרומיים במקומות שונים?

כן, זה אפשרי. זה רק דורש עלות פירוק, עלות התקנה מחדש, עלות צביעה ועלות התקנה מחדש של האינסטלציה וסניטריה .ניתן לבצע תיקון בבניינים במידת הצורך.

האם בתים טרומיים מתוצרת Karmod עמידים בפני רעידות אדמה או רוחות?

מבנים טרומיים חסינים בפני רוחות במהירות 80 קמ / שעה ועוצמה של 7.5 .בהתחשב בתנאי מזג האוויר והאקלים של המקום שבו הבתים יבנו, אנו מסוגלים לספק מוצרים טרומיים לכל מקום בעולם.

האם מבנים טרומיים נדרשים לתחזוקה?

כפי שכל מבנה דורש תחזוקה, גם מבנים טרומיים נדרשים בתחזוקה.בניינים טרומיים מיוצרים משילוב של סוגים שונים של חומרים. לחומרים אלה תכונות התרחבות שונות למעלות חום. סדקים בין לוחות עשויים להופיע מסיבה זו.במידה ויופיע סדק הוא יתוקן על ידי חומר מדביק ויצבע מחדש.

מה טיב מערכות הבידוד הטרמי והקולי של בתים טרומיים?

Karmod מייצרת מבנים טרומיים בעלי החיצוניים קירות חיצוניים בעובי של 10 ס"מ עם מערכת פאנלים strafor. הם בעלי בידוד טרמי וקולי רב יותר מלמבני בטון קונבנציונאלי.צמר זכוכית וצמר סלעים המשמשים לוחות קיר וגג מספקים רמה גבוהה של בידוד.

האם ניתן ליישם כל פרויקט אני רוצה על בתים טרומיים?

את מוזמן להגיש לנו תוכניות עיצוב ותרשימים ואנחנו יכולים יחד איתך להתאים אישית את פרוייקט הבנייה בהתאם לאילוצי הייצור שלנו כגון אילוצים ממדיים עקב המערכת הפאנלית הסטנדרטית שלנו. נציגינו יסייעו לכם ליצור מבנה טרומי המתאים ביותר לצרכיכם.

מהו זמן ייצור והתקנה של מבנים טרומיים?

זמן הייצור עבור מבנה סטנדרטי בתנאים רגילים הוא שבוע.בהתאם לתנאי מזג האוויר, צוות ההרכבה שלנו מסוגל לבנות בתים חד קומתיים בגודל של 20-25 מ''ר ובתים דו קומתיים בגודל של 15-20 מ''ר ביום אחד .לאחר השלמת ההתקנה, תהליך הצביעה ניתן להשלמה בין 1-3 ימים. עם תכנון טוב, בתוך זמן קצר כחודש ימים מהתחלת העבודה תוכל להתגורר בבית החדש.

האם ניתן לבצע שינויים במבנה טרומי?

הבתים טרומיים שלנו מיוצרים על פי המבנה הבסיסי הקיים ומותאמים מזג האוויר לתנאי האקלים ומזג האוויר הספציפיים של מקום הבנייה המוזמן. יש באפשרותך לבצע שינויים בצורת המבנה הבסיסי הקיים .אנו ממליצים ליצור קשר עם מחלקת המכירות שלנו עבור התוכנית האינדיבידואלית שלך.

איזה סוג של אדמה נדרש להקמת מבנים טרומיים?

על משטח הקרקע להיות רחב ב-30 ס"מ מכל קירות המבנה החיצוניים. על המשטח להיות בעובי של- 25-30 ס''מ.בסיס מבטון כבד, כפי שהוא משמש עבור מבני בטון,אינו הכרחי. בשלב חתימת החוזה, אנו נותנים את תוכנית הבטון ללקוחות.לקוחותינו נדרשים להכין את רצפת בטון לפי התוכנית לפני הבנייה.

מה הם תנאי האחריות ותוקף אחריות של הבתים הטרומיים?

תקופת האחריות שלנו היא של שנה ומכסה תקלות בייצור ובהרכבה וזאת במידה ונעשה שימוש נכון לפי תנאי השימוש הכלליים שלנו המופיעים בחוזה.Karmod היא חברה חלוצה ומובילה בתחום תמיכה ומתן שירות לאחר המכירה. לאחר השלמת העיסקה אנחנו תמיד איתך.

איזה חומר משתמש עבור הגג במבנים טרומיים?

עבור חיפוי גג, לוחות תיקרה טרפזיים טבעיים,לוחות טרפזיים צבועים,לוחות מתכת בדוגמת אריחים, ניתנים ליישום על לוחות מתכת.כמו כן ניתן ליישם על חומרי OSB.בנוסף, לוחות פאלים מבודדים-סנדויץ'-ורעפים ניתנים להזמנה.

האם התקנת אריחי קרמיקה באזורים הרטובים של בתים טרומיים אפשרית?

עבור אזורים רטובים, לוחות גבס עמידים בפני לחות ומים בצבע ירוק, מותקנים כתשתית לאריחי קרמיקה. אפשרות נוספת היא, התקנת אריחי קרמיקה על תשתית טיח ורשת. לפני התקנת הקרמיקה על הקרקע, איטום מים צריך להתבצע באמצעות מלט.

האם בתים טרומיים ניתנים להרכבה בכל מקום?

Karmod מייצאת כיום לכ- 90 מדינות ברחבי העולם. צוות הייצור שלנו לוקח בחשבון בתהלך ייצור המבנה את תנאי מזג האוויר, שלג ומהירות הרוח של המיקום בו יוקם המבנה/ ההרכבה תיעשה בהתאם.

האם אני צריך לקבל היתר בנייה עבור מבנים טרומיים?

זה נתון לשיקול דעתה של העירייה המקומית, בהתאם למיקום המבנה. לקבלת אישור, על הלקוח להגיש תוכנית אדריכלית, תוכנית חשמל, תוכנית מכנית. אם נדרש, אנו יכולים רק לספק חישובים סטטיסטיים של הבניין. אישורים והיתרים משפטיים הם באחריות הלקוח.במידה והמבנה יוקם בתוך שטח עירוני, אזי נדרשים היתרים.

כמה קומות מבנה טרומי יכול להכיל?

אנחנו יכולים לספק מבנים בעלי 2 קומות בטכנולוגיה טרומית ומבנים בעלי 3 קומות בטכנולוגיית פלדה קלה.

מה האחריות של הלקוח בעת רכישת בתים טרומיים?

עבור תשתית משטח בטון, גדר תיל עם מוטות ברזל נעוצה באדמה בעומק של 30 ס"מ, עבודות חפירה וגינון, חיפויי ריצפה וקירות (הצמדת החיפוי, קרמיקה, אריחים,למינצית פרקט),חיבורים חיצוניים (חשמל, ביוב ומי-שתייה),רשיונות והיתרי בנייה מהמחוז או מהרשויות המקומיות.מערכת חימום וקירור (חימום, מיזוג אוויר וכו ')- הוצאות לינה, מזון ותחבורה של צוות ההרכבה."

האם ניתן להוסיף מבנה טרומי כיחידה נוספת על מבנה בטון קיים?

זה אפשרי לבנות על מבנה בטון קיים בעל קומה אחת. על מבנה הבטון הקיים להיות בעל ריצפה שטוחה ומוצקה, כמו כן עליו להיות ללא ארובה.התקנת ארובה אינה בטיחותית ומהווה סכנת דליקה ופגיעה במערכות האיטום.

כיצד אני מסדיר את החימום והקירור בבית הטרומי שבבעלותי?

אתה יכול בקלות לחמם את הבית בחורף באמצעות תנור, מזגן,תנור גז או תנור חימום חשמלי, ואתה יכול לקרר את החדר שלך באמצעות מזגן בקיץ.

כיצד משנעים בתים טרומיים?

הובלת מבנים טרומיים מתבצעת על ידי משאיות,נגררים, אניות, רכבות ומטוסי מטען.

מה הם היתרונות של הבתים טרומיים?

בתים טרומיים מיוצרים עבור מגוון רחב של שימושים ומטרות. הדגמים מעשיים והתקנתם מהירה. הודות לתכונת מבנה גמיש, הם עמידים בפני רעידות אדמה ומשקעי קרקע. בתים טרומיים מיוצרים לכל תנאי האקלים.הם מציעים מערכות בידוד טרמי וקולי ברמה גבוהה ממבנים אחרים. הקמת המבנים מתבצעת תוך זמן קצר מבלי לגרום לנזקי סביבה. ייצור המשלב סגנונות מודרניים והיסטוריים.הם עמידים בפני אש.בתים טרומיים ניתנים לשינוע והתקנה מחדש במידת הצורך.

מהם הפתרונות המוצעים בבתים טרומיים באזורים קרים?

לוחות קיר חיצוני וגג המבנה, נתנים לשינוי על פי תנאי מזג האוויר והאקלים עם נורמות של TS 825.

נקודות חשובות בתהליך רכישת בתים טרומיים?

•אמינות החברה•איכות העבודה,שירותי תמיכה,שיתופי פעולה ואיכות עובדי החברה חשובים ביותר.• איכות החומרים ואישורי האיכות חשובים ביותר.• אנו מזמינים אותך לקיים ראיון עם החברה על מנת לודא כי הם מומחים• בדוק את פרטי החוזה.• ודא כי לחברה יש צוות מומחה בייצור, התקנה וסיפוק שירותי תמיכה לאחר המכירה ומתן מענה במקרה של תקלות לאחר ההתקנה, ודא כי החברה יכולה לפתור את הבעיה במהירות ולענות על השאלות שלך.

כיצד נקבעים מחירי הבתים?

האיכות והעובי של מבני הפלדה, עובי ואיכות החומרים המשמשים כלוחות קיר, בידוד הגג, איכות החלונות וכן חומרי בידוד נוספים בקירות הגג יכולים להשפיע על המחיר.

עבור אילו מתקנים משמשים בתים טרומיים?

בתים, וילות, משרדים, דיור חברתי, מתקנים חברתיים, אתרי בנייה, קפיטריה ומעונות, מפעל טרומי והאנגרים.

מה הם התכונות הטכניות של הבקתה וממה היא עשויה?

Karmod מייצרת 4 סוגים שונים של בקתות: בקתת CTP, עשויה לוחות פוליאסטר ופוליאוריתן המוצמדים זה לזה בעזרת זכוכית סיבים מכוסה במעטה ג'ל מפני המשטח החיצוני.בזכות דחיסות מלאה של חומרי הגלם בידוד קולי ותרמי מסופק. Karmod היא החברה הראשונה בטורקיה לייצר בקתות ABS עם שילובים של קיר פוליאוריתן כפול.בקתת פאנלים מורכבת משילובים של גיליון פלדה + EPS + לוחות שכבות PVC.בקתה אורבנית עשויה ממתכת פלדה עם EPS המשמש כחומר בידוד בין הקירות הפנימיים והחיצוניים העשויים לוחות בטון.

האם הבקתות שלנו עמידות בפני רוחות?

הבקתות שלנו עמידות בפני רוחות מהירות של עד 80 קמ"ש וזאת בתנאי שהוצמדו כראוי לקרקע.

האם הבקתות דורשות טיפול מיוחד?

ניקיון משטח הבקתה של Karmod הוא קל מאוד, הן מבפנים והן מבחוץ. הפנים ניתן לניקוי באמצעות מגבות רטובות ואינו גורם כל נזק. את החלקים החיצוניים ניתן לנקות בעזרת מברשת. חידוש הסיליקון צריך להיעשות במידה והוא נשחק על ידי גורמים חיצוניים. כתמים ניתן לנקות בקלות עם חומרי ניקוי מקובלים בשוק.

האם הבקתות בעלות בידוד טרמי וקולי?

הבקתות שלנו עמידות בפני עיוותים הנגרמים כתוצאה משינויי טמפרטורה הנעים בין 30 C- ו +60 C. תנור חימום או מזגן יכול לשמש עבור ויסות טמפרטורת הפנים. הבידוד מושג באמצעות הזרקה של 35mm (40 kg / m3) קצף פוליאוריטן בין לוחות הקיר.

האם ניתן לייצר בקתות בגדלים שונים?

הבקתות מיוצרות על ידי מערכת מונעת עובש ובעלות גדלים קבועים. גודל הבקתה עשוי להשתנות בהתאם לדרישות הלקוח. הגודל של CTP ושל מכולה אורבנית עשוי להגיע עד 50 מ"ר.

כמה אנשים יכולה ביקתה סטדנדרטית להכיל?

הבקתות שלנו מחושבות על פי סטנדרט של 2 מ"ר עבור אדם. צוות המכירות המומחה שלנו יעזור לכם לבחור את הבקתה הנכונה בהתאם למטרתכם ולמספר האנשים הצפויים להשתמש בו.

איזה סוג של קרקע נדרש עבור בקתות?

הקרקע צריכה להיות מושטחת,או יש להכין משטח בטון בעובי של 10 ס"מ כתשתית כאשר חשוב להכין מספיק מקום בהיקף עבור חיזוק והצמדת הביקתה אל המשטח.

מהם תנאי האחריות ומה תוקפם?

שימוש במוצר על פי הוראות הייצרן והתנאים המוצהרים בהצעה מהווים תנאי הכרחי. במידה ואלה מתקיימים תקופת האחריות ניתנת לשנה והיא תקפה מיום קבלת המוצר.

כיצד מסופקת מערכת החימום והקירור?

המכולות שלנו מעניקות רמה גבוהה של בידוד טרמי. טמפרטורה פנימית יכולה להיות מוסדרת בקלות על ידי מזגן או כל מכשיר חשמלי אחר.

כיצד מתבצע המשלוח?

המשלוח יכול להתבצע בסוגים שונים של כלי רכב. בקתות גדולות יותר מ 270x750 ס"מ נשלחות בחלקים מפורקים המורכבים באתר על ידי צוות המומחים של Karmod.

מה הם מפרטים של המכולה וממה הם עשויים?

המבנה הראשי עשוי מפרופילי פלדה מגולוונים המחוברים זה לזה על ידי ברגים ומערכת Nuts מכוסה לוחות פאנל-סנדוויץ'-מבודדים. כל חלקי המתכת צבועים בצבעי אמייל. Karmod היא החברה היחידה בטורקיה המשתמשת בלוחות גג פנאליים של 125 מ''מ. בהשוואה למתחריה, מוצרי Karmod מספקים יעילות אנרגטית עד 60% עם קיר עבה של 50 מ"מ וחלונות PVC. הרצפה מכוסה לוח מלט pvc. דלתות פנימיות עשויות MDF. הודות לשימוש מופחת בפחמן במוצרים שלה מכולת Karmod היא מוצר ידידותי לסביבה.

האם המכולה עמידה בפני רוח?

באם המכולה קובעה אל הקרקע באופן הנכון,היא חסינה בפני רוחות של 80 קילוואט/שעה. באשר למכולות המלוכדות שלנו, המהנדסים שלנו עושים את כל החישובים הסטטיים הדרושים למצבי מזג אוויר קיצוני אפשריים של האזור ולוקחים זאת בחשבון בתהליך התכנון והייצור

האם מכולה דורשת טיפול מיוחד?

אם עקבת אחר הוראות השימוש, לא נדרש טיפול מיוחד.

כיצד מושג בידוד תרמי וקולי?

רמה גבוהה של בידוד תרמי וקולי מתאפשרת הודות ללוחות קיר פאנל מבודדים- סנדוויץ'-של Karmod ולוחות תקרה בעובי של 125 מ"מ. בהשוואה למוצרים אחרים מאותה קטגוריה, המכולות החדשות של Karmod חסכוניות ב-60% באנרגיה . מכולות הדור החדש של Karmod תמיד מנצחות.

האם המכולות מיוצרות בגדלים סטנדרטיים בלבד?

המכולות שלו מיוצרות בצורה הטובה ביותר המאפשרת מתן מענה לצרכי הלקוח תוך כדי התחשבות באפשרויות השינוע ועמידה בסטנדרטים של משלוחים בינלאומיים. בנוסף לגודל הסטנדרטי של המכולה 230x595ס''מ , Karmod היא הראשונה לייצר מכולה ניידת בגודל של 300x700 ס''מ . מכולות בגדלים אחרים מיוצרים על פי דרישות הלקוח.

איזה סוג של קרקע נדרשת להרכבת מכולה?

הקרקע צריכה להיות מושטחת, או שיש להכין משטח בטון בעובי של 10 ס''מ . רצוי להשאיר מספיק מקום בפינות לצורך הצמדת הביקתה אל משטח הקרקע.יש להימנע מקביעת הביקתה על משטח בלתי יציב כגון לוחות עץ וכו '

מהי תקופת האחריות ותנאי המכולה?

שימוש נכון על פי הוראות הייצרן כאמור בהצעה הוא תנאי הכרחי. במקרה ותנאי השימוש נלקחים בחשבון תקופת האחריות הינה שנה אחת מיום הייצור.

כיצד מסופק החימום והקירור של המכולות?

המכולות שלנו מספקות רמה גבוהה של בידוד תרמי. הטמפרטורה הפנימית יכולה להיות מוסדרת בקלות על ידי מזגן או כל מכשיר חשמלי אחר.

מהן הדרכים הטובות ביותר לשלוח את המכולות האלה?

בהתאם לגודל המכולה המשלוח יכול להתבצע הן באמצעות משאיות והן באמצעות אוניות משא .Karmod הינה החברה הראשונה בטורקיה המספקת מערכות אריזה שטוחה עבור מכולות בגודל של 2.30x5.95 מ',ו-3.00x7.00 מ'.לדוגמא 12 מכולות בגודל של 3.00x7.00 יכולות להיכנס במשאית אחת.


WhatsApp

צור קשר

E-mail