בית המהונדס בהתאם לסגנון החיים שלך. Karmod,בתים בעלי מסגרות פלדה מיוצרים בטכנולוגיה מודרנית, על מנת לספק פתרונות לבניית בתים אמינים המאפשרים הקמה מהירה ו מעניקים תמורה מלאה עבור כספך. אנו נעזור לך להגשים את רעיונות העיצוב והתכנון של ביתך .צוות המהנדסים המקצועיים של Karmod יקבל את הדרישות שלך או תוכניות רישום ידניות וייעבד אותן למבנה בית מפלדה קלה. שימוש בטכנולוגית בנייה ממסגרות פלדה קלה הופכת לפופולרית ביותר ברחבי העולם בזכות היתרונות הרבים שהיא מציעה כגון עמידות, אבטחה,אמינות המבנה, שמירה על הסביבה, גמישות והחשוב מכל במחירים הוגנים.קבל את בית החלומות שלך מפלדה בתוך זמן קצר מאוד.

מהם בתים למסגרת פלדה

עם מאפייני הקל משקל, בתי מסגרת פלדה מודרניים של כרמוד מספקים בטיחות משופרת מפני אסונות טבע, כמו רעידות אדמה והוריקנים. הסיבה העיקרית שמאחורי אבטחה מוגברת היא שקירות נושאי עומס המיוצרים באמצעות פרופילי פלדה עשויים מד אור וקור לנדוד המספקים התנגדות לרוחב הם האלמנטים המבניים העיקריים של מבנים אלה. גם לאחר אירועים קטסטרופלים הגורמים לנזקים ברמה העירונית, שלד פלדה לא נופל לחלוטין, בזכות רכוש הפלדה הנקראת משיכות, וממזער כישלון קטלני.

לבתים מפלדה חיי שירות ארוכים יותר בהשוואה לסוגים אחרים, למשל. מבני בטון מזוין, מכיוון שכל החברים מיוצרים טרומיים באמצעות חומרים באיכות הגבוהה ביותר ומזעירים טעויות ייצור. רוב עבודות הייצור מסתיימות בתהליך ייצור מבוקר באיכות לפני התקנה באתר, והקמת מבני פלדה לוקח הרבה פחות זמן מאשר אפשרויות אחרות. הרכבה באתר של בתי פלדה טרומיים מתבצעת על ידי צוותי המומחים שלנו ואנו מספקים בניין מפתח הכולל התקנה וצביעה של פסולת ומים נקיים.

 

מדוע מעדיפים בתים מסגרת פלדה

בתים ומבנים מפלדת פלדה הם אחד המגמות העולות של ענף הבנייה בשנים אלה. שיטת בית מסגרת הפלדה המהווה אלטרנטיבה למחזורי בנייה קלאסיים מאפשרת ליצור מבנים עמידים הרבה יותר מהר. במובן זה, אנו יכולים לומר כי ארכיטקטורת העתיד תכלול בתים ומשרדים לבניית פלדה, משרדים ובתי חולים.

בגלל חומר חזק ואיכותי הוא מספק צליל, בידוד חום זה, מפחית את עלויות צריכת האנרגיה.
מרבית הערים בעולם מעדיפות לגור בבתים מפלדה בגלל המספר הגבוה של פגיעות ברעידות אדמה.
תהליך ההתקנה של בתים מפלדה לא רק מהיר יותר, אלא גם ידידותי לסביבה מאשר בתים רגילים.
בגלל חומרים, עלויות תהליך הלוגיסטיקה והבנייה נמוכות, יתכן שתעצב בית בתקציב משלך.


WhatsApp

צור קשר

E-mail