מכולות משרד

משרד נייד כולל מיתוג

המומחים לבנייה ושיווק מבנים ממכולות במחירים הטובים ביותר בישראל! משרדים, מחסנים ומגורים. אנו מאמינים ביחס אישי והגון ללקוח בשילוב של מחירים חסרי תחרות ורמת ביצוע גבוהה ביותר. לא מתפשרים על איכות במחירים הכי תחרותיים בישראל!  להפוך מכולה פשוטה לבית מפואר, להסב מבנה בסיסי למשרד משודרג וליהנות מתנאים נוחים במיוחד! מבנים ניידים מבנה נייד מבנה יביל מבנים יבילים. אם אתם זקוקים ל משרד נייד , מבנה נייד, משרד לאתר בניה,מתחם מכולות משרד נייד, משרדי מכירות ניידים למכירה, היחידה בניה מתועשת.

אלו מכם המתעניינים במשרדי מכירות ניידים, ודאי ישמחו לגלות את היתרונות הרבים של מבנים ניידים אלו. משרדי מכירות ניידים הם משרדים לכל דבר ועניין המשמשים על פי רוב חברות בניה וחברות נדל"ן באתרי הבניה השונים הפזורים ברחבי הארץ. היתרון המשמעותי במשרדי מכירות ניידים הוא היכולת לשינוע שלהם ממקום למקום בגמר כל פרויקט והאפשרות למתג את המבנה.

המבנה המודולארי הנבחר בעולם.המודלים של המכולות שלנו נהנים מיתרונות של ייצור מהיר, הובלה פשוטה ומהירה, הקמה בתוך זמן קצר ובמחירים משתלמים, ומיוצרים עם מערכת הברגה טכנולוגית.המוצרים שלנו מיוצרים עם מערכות קיר בעובי של 50 ממ ולוחות גג פאנלים מבודדים בעובי של 125 מ''מ המעניקים מערכת בידוד ברמה גבוהה ומגיעים בממדים של 300x700 ס""מ 230x600 במגוון של 20 דגמים שונים. דגם 300x70 ס''מ שלנו מיוצר עם מערכת פירוק והרכבה הראשונה בעולם, קל להתקנה ולהובלה בתקני משלוח סטנדרטיים בינלאומיים.


WhatsApp

צור קשר

E-mail