מכולות למגורים

מכולות למגורים

מבנה נייד למשרד או מבנים ניידים למגורים מהווים אלטרנטיבה נוחה, זמינה ואיכותית לבנייה הסטנדרטית. המבנים נוצרים על ידי הסבת מכולות למגורים ולמשרדים, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וידע מקצועי מעמיק. 
מבנים ממכולות כמו גם מבנים יבילים שלא על בסיס מכולות מתאימים למגוון רחב של שימושים: בתי מגורים, משרדים, כיתות לימוד, גנים, מעונות סטודנטים, מרכזי קניות ועוד. מחפשים מכולה למכירה עבור בתי מלון, מפעלים, מכולות קירור, מכולות למגורים, מכולות לחברות שמירה או למטרה אחרת?
אנו מציעים מגוון ענק של מבנים ניידים למכירה מכל סוג או גודל. חברתנו "היחידה לבניה" מקבוצת "היחידה בנייה מתועשת" נוסדה בשנת 1986 ופועלת לספק פתרונות כוללים בתחום הבנייה הקלה. מי שמחפש משרד נייד למכירה וודאי מודע לבעיית הצפיפות שנקראת בבית העסק שלו
הרכבה מהירה, הובלה מהיר, מארזי מארז שטוח .מארזי מארז שטוח של Karmod מיוצרים על ידי טכנולוגיה ללא הלחמות, הינם קלים להובלה וניתן להרכיב אותם תוך זמן קצר. Karmod מייצרת במידות סטנדרטיות של 2.3x5.95 מ 'ושל 3x7 מ', על פי תקנים בינלאומיים. מיכלים אלה מועברים מורכבים או בחלקים ללא ריתוך על בסיס מערכת ברגים ומחברים.
 מכולות למגורים יכולות לשמש הן כפתרון זמני והן כפתרון מגורים קבוע. ניתן להפוך אותן לבתי מגורים מושקעים, מעונות לסטודנטים, צימרים ומבני לינה זמניים עד להשלמת בנייה של מבנה אחר.


WhatsApp

צור קשר

E-mail