בניינים מודולריים

מפרטים טכניים של מבנים מודולריים
נתונים טכניים
תנאי רעידת אדמה  (אזור רעידת אדמה מדרגה ראשונה) מקדם האצה יעיל של הקרקע: A0 = 0,4
תנאי אקלים  המוצר מיוצר עבור אזור אקלים 3
עומס שלג  75 ק"ג / מ"ר
מהירות הרוח  80 קמ"ש.המוצר חייב להיות מקובע לקרקע.
בידוד של קיר חיצוני  K: 0.45 Kcal/m²hC ( K: 0,53 W/m² K )
בידוד של קיר פנימי  K: 0.44 Kcal/m²hC ( K: 0,51 W/m² K )
חומר פלדה קלה [Erdemir 1311[ST-37,סטנדרט DIN EN 10147-0,שימוש במבנה פלדה אבץ מגלוון
לוח בטון צפיפות: ~ 1300 ק"ג / m3 מעכב להבה (B1 עד DIN 4102 חלק 1) מוליכות תרמית מקדם (λ10 ˚ C יבש)
EPS (קצף פוליסטירן מורחב) TS EN 13163
קיבולת עומס 200 ק"ג / מ"ר (עבור בניינים דו-קומתיים) (מחושב לפי TT 498 ה)
בידוד גג  K: 0.39 קק"ל / מ"ר (C: 0,43 W / מ"ר K)
פאנלים פנימיים וחיצוניים
לוחות פאנלים פנימיים וחיצוניים מיוצרים מלוח מלט דו צדדי בעובי של 8X1250X2500 מ"מ.קצף פוליסטירן נוקשה בצפיפות של 84מ״מ 12 משמש כבידוד בין לוחות המלט. עובי הלוח החיצוני הוא 10 ס"מ לוחות פנימיים הם 6 ס"מ, גובה הפאנל הוא 250 ס"מ. לוח הקיר הכבד ביותר בין הפאנל המלא, פאנל החלון, לוח הדלת, לוח תמסורת שממנו מבוצעים בתים טרומיים (פאנל דלת חיצונית בגודל 125x250 ס"מ) הוא 114 ק"ג.
מחברי הפאנל
 עבור אלמנטים של חיבור נעשה שימוש בפרופילים מיוחדים U ו H מפלדה מגולוונת,המכופפים ומתחברים באמצעות מערכת חיבור מיוחדת. חלודה כתוצאה מהזעה לא תתרחש בגלל הקצוות המעוקלים.
מבני נשא
קורות הגג, הקורות והעמודים עשויים מפרופיל פלדה מגולוון. לאורך הבניין כל 1250 מ"מ ממוקם מבנה תמיכה מפלדה בעיצוב מיוחד המורכב על גבי מבנה תמיכה מיוחד בצורת פלדה מגולוונת המותקנים על הקורות. ברגים ואומים משמשים להרכבה וכך הבניין ניתן להרכבה מחודשת פעמים רבות. הייצור נעשה במתקני הייצור המודרניים שלנו עם מערכת חיבור אומים וברגים שאינה נראית לעין.
מבנה קומת ביניים
מבנה קומת הביניים עשוי מפרופיל פלדה מגולוון. רצפת קומת הביניים מכוסה לוחות מלט בעובי 16מ״מ (לוח מחלקיקי מלט מהודקים). על תקרת קומת הקרקע מונחת שכבת צמר זכוכית בעובי 80 מ"מ (14 ק"ג / m3) עבור בידוד קולי ותרמי. קיבולת עומס של קומת הביניים עומד על 200 ק"ג / מ"ר
גג 
מערכת הגג  ערך השיפוע עבור גג משופע ומערכות גג משופע הוא 30%
חיפוי ובידוד הגג מעל קורות הגג העשויות מתכת, ממוקמים לוחות פלדה טרפזיים צבועים המשמשים לכיסוי הגג.אופציה נוספת היא שימוש באריחים טרפזיים צבועים במגוון דוגמאות. החיפוי של שיפוע הגג עשוי לוחות PVC.דפנות הגג ברוחב 20 ס״מ. גיליונות פלדה מגולוונות רחבים עם פתחי אוורור מיושמים. עבור הגג מיוצרים גיליונות פלדה מגולוונות בצורה אלכסונית. מרזבי גשם PVC בעיצוב ריבועי וצינורות מרזב בצורת גליל עם אביזרים נילווים מורכבים.ישנה אפשרות לייצור מרזבי גשם ואביזריהם הנילווים מגיליונות פלדה על פי בקשת הלקוח.
תִקרָה
לחיפוי התקרה משמשים לוחות גבס בעובי 12מ״מ. עבור הבידוד, מונחת שיכבת צמר זכוכית בעובי של 80מ"מ, מעל לוחות הגבס של התיקרה.מתחת לשילדת הגג המשולבת,מהודקים פרופילי אומגה עשויים פלדה מגולוונת. חלודה בקצוות גיליוות הפלדה כתוצאה מהזעה תימנע, הודות לצורתן המעוקלת. כיסוי PVC משמש כחיפוי על פרופילי אומגה ומעניק להם מראה אסתטי. לוחות גבס ומחברים עשויים מחומר אלומיניום אלקטרוסטטי צבוע.עבור מקומות רטובים לוח מלט משמש לכיסוי התקרה.
דלת
דלת חיצונית 90x200 ס"מ דלת פלדה עם מסגרת מתכת. לדלתות חיצוניות מיושמים מנעולי צילנדר מיוחדים,באיכות מעולה,נושאי תקן איכות TSE.
דלת פנימית דלתות הפנים: בגדלים של׃ 80x200, מסגרת פלדה מגולוונת,דלת עץ אמריקאי בצבע אוף-וויט. דלתות אלומיניום ו PVC הם גם אופציונליים. כולל מנעולים מאושרי TSE מובנים.
חלונות
חלון 120X100, 120x160 ס"מ ו 60x40 ס"מ (חלון טרנסום) של חומרים מבוססי PVC ומאושרי TSE וגם סדרות 60. (אופציונלית מסגרת עשויה לוח מלט ניתנת להתקנה סביב חלונות וטרנסומות).
זיגוג כפול כל גגיותז החלונות הוא 4 + 16 + 4 בעל זגוגית כפולה, עבור טרנסום משמשת זכוכית חלבית.
כאשר מתבצעת הזמנה חובה לציין את כל מימדי הדלתות והחלונות.
מדרגות
מופק מפרופילי פלדה מגולוונים, אשר מעוצבים במיוחד על ידי מכונות רולפורם. מדרגות מורכבות באמצעות מערכת בורג חלקה. השלבים מכוסים בעץ והרצועות פתוחות. המעקות מיוצרים מברזל יצוק דקורטיבי. חלקי מתכת צבועים עם צבע אלקטרוסטטי. לעתים ניתן לייצר את המדרגות לגמרי מעץ.
צבע
צבע חוץ חלקי מתכת חיצוניים צבועים בשכבת צבע כפולה בנוסף לשכבת צבע שמן סינתטי כפולה. המשטחים החיצוניים של לוחות המלט צבועים בצבע אקרילי. אזורי החיבור של הקיר החיצוני צבועים במסטיק לאיטום. מוצרי הצבע המשמשים בבניינים שלנו הינם מאושרי TSE.
צבע פנים  משטחי לוח הבטון הפנימיים ותקרת לוחות הגבס צבועים בצבע פלסטיק. מוצרי הצבע המשמשים בבניינים שלנו הינם מאושרי TSE.
אחר  קורות הגג המגולוונות המיוצרות עבור תנאי קור, קורות גג ומסגרות פאנל אינם מצופים כיוון שהם מיוצרים באמצעות טכנולוגית מחברים נסתרים .
מתקנים חשמליים  
התקנות מתקני החשמל מותקנים על גבס באמצעות כבלים מאושרי TSE.
כבלים Installation is applied over plaster and can be flush mounted optionally.
נתיכים  שימוש בנתיכים מאושרי TSE.
מתקני תאורה  שימוש בחומרים מאושרי TSE.
מתגים ושקעים  שימוש במתגים ושקעים מאושרי TSE.
חיבור אחר מונה חשמל, מוטות קרקע וחיבורים חיצוניים הם באחריות הקונה.
התקנה סניטארית
התקנה Installation is applied over plaster and can be flush mounted optionally.
ציוד סניטארי   שימוש בחומרים מאושרי TSE. 
ציוד ברז ומקלחת שימוש בחומרים מאושרי TSE.
צינורות צינורות מים נקיים עשויים צינורות PPRC וצינורות מי שופכין עשויים PVC וכל החומרים הם מאושרי TSE.
חיבור אחר מד המים וחיבורים חיצוניים הם באחריות הקונה.
יסודות ובטון

לוח בטון (יסוד) צריך להיעשות על פי תוכנית הבטון (ממדים בסיסיים) המסופקים על ידי Karmod. לוח בטון וסקר קרקע הם באחריותו של הלקוח. הבניין מקובע לקרקע עם עוגנים ומסמרי פלדה. רפסודה מעוגנת או גדר תיל מפלדה צריכה להיות מוכנה. הלקוח אחראי לכל פעולות החפירה.

ל-Karmod טכנולוגיות בנייה טרומית יש את הזכות לבצע שינויים במפרטים טכניים.


WhatsApp

צור קשר

E-mail