מבנה שירותים נייד

Karmod הוא מותג עולמי, המייצר בתי שימוש ומקלחות טרומיים על פי סטנדרטים בינלאומיים, אנו מציעים פתרונות לבתי שימוש ומקלחות לכל סוגי המתקנים החברתיים הציבוריים, עבודות בנייה,מכרות ,אסדות נפט, ירידי סחר בינלאומיים, פארקים, גנים, ארגוני ספורט , ענף תיירות, אתרי סלילת כבישים ועוד.Karmod משתמשת רק בחומרים מוסמכים איכותיים לייצור מקלחות ושירותים ניידים טרומיים . אנחנו מייצרים תצורות שונות של שירותים ומקלחות על פי תקני איכות בינלאומיים.

שירותי המובייל מיוצרים באיכות גבוהה יותר ובהגנה רבה יותר על המראה בכל יום. כיום משתמשים אפילו בטכנולוגיות של פאנלים סולאריים בשירותים כאלה. ישנם שני סוגים של שירותים טרומיים וסוגים אלה נקבעים על ידי האפשרויות שמציע אזור ההתקנה.

תוכלו לדבר על הסוגים המשמשים בהקשר של ביוב קבוע ושני סוגים של שירותים טרומיים שאינם קבועים ומשומשים ללא חיבור לביוב. השימוש בשירותים ניידים נפוץ מאוד. ניתן לראות ששירותים כאלה משמשים באתרי בנייה זמניים, אירועים, הופעות וחתונות תחת כיפת השמיים.

שירותים ניידים עם חיבור ביוב

שירותי נייד לא חייבים להיות בחירה ספונטנית. כיום ניתן להשתמש באנשים עם חיבור ביוב במקומות רבים. השימוש נעשה באמצעות חיבור ביוב, במיוחד כאשר יש חיבור ביוב קרוב לעיר, אך הצורך בשירותים הוא זמני.

בשלב זה השירותים הללו שנוצרו ביום תחילת הבנייה ממשיכים לשמש עד סוף הבנייה. לאחר מכן השירותים מוסרים ונלקחים לאתרי בנייה אחרים. בשלב זה, ישנן שתי סיבות לכך ששירותים אינם נבנים ומשתמשים בהם באופן קבוע. ראשית, יש להשמיד את השירותים בהמשך, ושנית, משתמשים בשירותים באזורים שונים. בנוסף, שירותי הסלולר הם פרקטיים וקלים לניקוי. בשירותים הסלולריים, תלוי בביוב, תוכלו לבחור את השירותים בהדחה, או אפילו משתנה או סקוואט, כרצונכם.


WhatsApp

צור קשר

E-mail