מבנה ממכולה

מבנים ניידים למגורים - היחידה בנייה מתועשת

חברת Karmod לאחזקה הינה החברה המובילה לתכנון ויצור מבנים יבילים בישראל.מתכננים ובונים משרדים ניידים, מבנים יבילים לעסקים לעסקים ומכולות, לכל צורך.

הבחירה של חברות בנייה עבור פרויקטים גדולים. המשרדים שלנו של הדור החדש הינם מעשיים, חסכוניים ואיכותיים ובעלי יתרונות גדולים באתרי הבנייה. מכולות המשמשות כיחידות משרד הבחירה של חברות בנייה עבור פרויקטים גדולים. המשרדים שלנו של הדור החדש הינם מעשיים, חסכוניים ואיכותיים ובעלי יתרונות גדולים באתרי הבנייה.

משפצים את המשרד? זקוקים לאתר זמני לטובת פרויקט? מחפשים תנאי עבודה טובים יותר בשטח? זקוקים למחסן זמני, או שירותים ניידים? המבנים הניידים של Karmod הם הפתרון האולטימטיבי, הזמין, הנגיש והאיכותי עבורכם!

מבנים מודולריים ניידים המאפשרים גמישות מרבית בתכנון ובבניה.

איכות גבוהה של המבנים, מגוון רחב של פריטים מבנים ניידים נלווים, ושירות ללא פשרות, הופכים את המבנים הניידים של Karmod לבחירה הטבעית

של קבלנים, אדריכלים, מפיקי אירועים ומנהלים רבים.

חברת Karmod, היא חברת בניה קלה המובילה בפתרונות בניה מתועשת, מהירה, מבנים ניידים ובנייה טרומית מהירה בישראל. מבנים מודולרים להרחבת מבנה בנייה מודולארית מהי?.שיטות בנייה מודולרית קלה,תמונות של בית מודולרי ומידע על בנייה בתים ומבנים מודולריים.

 מכולות המשמשות כיחידות משרד וצרכים אחרים עבור אתרי הבנייה , הן מערכות המכולה המועדפות ביותר על חברות בנייה בשל יכולת התקנתן והסרתן המהירה באתרי בנייה כמו גם שינוע והתקנה מחודשת באתר בנייה חדש בתום הפרוייקט. על פי צרכיהן של חברות הבנייה, המכולות הינן המבנה המועדף ביותר עבור חדרי אוכל, מעונות, מתקנים חברתיים, שירותים ומקלחות. לוחות הקיר ההייחודים שלנו העשויים מפאנלים מבודדים בעובי של 5 ס""מ ולוחות התקרה המבודדים בעובי של 12.5 ס""מ מבטיחים בידוד טרמי וקולי ברמה גבוהה. Karmod היא חברת הבנייה


WhatsApp

צור קשר

E-mail