בקתה-מודולרית-מפרט טכני

בקתה-מודולרית-מפרט טכני

ביקתה מפרט טכני
תנאי רעידת אדמה   דרגה 1
תנאי אקלים    המוצר מיוצר עבור אזור אקלים 3 
עומס שלג   80 ק"ג / מ"ר
מהירות הרוח    80 קמ"ש.המוצר חייב להיות מקובע לקרקע.  
חלקי מתכת מתכת מגולוונת 37
לוח בטון TS EN 634-2 לוח מלט - תגובה לאש-דרגה "B"
בידוד TS EN 13165 - קצף פוליאוריתן-תגובה-לאש-דרגה "B"
קיבולת עומס שילדה 200 ק"ג / מ"ר
בסיס
מערכת מיושם על מבנה פלדה בעיצוב מיוחד וחלקי פרופיל מגלוונים. על האזור שבו הביקתה תמוקם להיות שטוח.
חיפוי ריצפה PVC Mineflo עם עובי 2.5 מ"מ משמש לחיפוי הרצפה על לוחות מלט חסינות אש ומונעות ריחות בעובי 16 מ"מ, ככיסוי הבסיס של הביקתה.
קיר חיצוני
מערכת יציקה מבנה פלדה בעיצוב מיוחד ותבניות אלומיניום. הבקתה מיוצרת מלוחות סנדוויץ פוליאסטר ע״י דחיסה אל תוך התבניות באמצעות טכנולוגיית ייצור אוטומטית יחידה מסוגה. גז ממס מוסר מן הלוח סנדוויץ' ג'לקוט בחום של 50'C.
מערכת ייצור הביקתה ייצור מזכוכית סיבים מחוזקת בפוליאסטר כלוחות פאנל סנדוויץ'פוליאוריתן כפולים המטופלים בתנור בחום של 50 מעלות. לאחר הצמדת הלוחות המודולריים בצורה מיוחדת, יחד עם סיליקון ניטרלי אנטי בקטריאלי, אשר מגן על הביקתה ממים, שלג, אבק, חרקים וחיידקים. בנוסף לכך הוא מבטיח לבקתה רמת היגייניה גבוהה ושימוש ארוך טווח.
חיפוי משטח חיצוני  צבע אוף-וויט על בסיס פוליאסטר חסין לקרינה אולטרה סגולה, שימוש בג'לקוט איזופטי מיוחד על בסיס אקריליק,המאפשר ניקוי ורחצה של הביקתה וכן בעל תכונות נוגדות קורוזיה,חלודה.  
חיפוי משטח פנימי  צבע אוף-וויט על בסיס פוליאסטר חסין לקרינה אולטרה סגולה, שימוש בג'לקוט איזופטי מיוחד על בסיס אקריליק,המאפשר ניקוי ורחצה של הביקתה וכן בעל תכונות נוגדות קורוזיה,חלודה.  
בידוד קיר 40 צפיפות 35 מ"מ עובי, קצף פוליאוריטן מוזרק באמצעות 140 בר באמצעות מכונה איטלקית.
קיר פנימי
מערכת מיוצרים כלוחות בעיצוב מיוחד,עשויים סיבי זכוכית GRP בחיזוק פוליאסטר ומוזרקים קצף פוליאוריטן נוקשה.
חיפוי משטח פנימי  לוחות מרוכבים מעוצבים מאקריליק איזופטליק בצבע אוף-וויט-בהיר מיוחד (צבע פלורסנט) עם ג'לקוט פיברגלס מחוזק פוליאסטר.
בידוד קיר  הדור החדש של גזי קצף פוליאוריטן נוקשה המוזרק בצפיפות 42 ובעובי 35 מ"מ באמצעות מכונת לחץ גבוה אל תוך הלוחות,ומספק רמה גבוהה של בידוד תרמי וקול.
קירות חיצוניים-מפרטים
המשטחים החיצוניים והפנימיים של לוחות הבקתות של Karmod, מיוצרים מחומר ג'לקוט בצבע לבן, עמיד בפני טמפרטורות בין +60 מעלות ל -50 מעלות. לוחות פנימיים וחיצוניים עמידים בפני תנאי מזג האוויר ויש להם תכונות נוגדות עובש,אבנית וחלודה. לוחות הביקתה הם רחיצות וקלות לניקוי.
גג
מערכת הגג קירות פאנל סנדוויץ'כפול מפוליאוריתן מיוצרים מזכוכית סיבים מחוזקת בפוליאסטר. לאחר הצמדת לוחות הגג המודולריים המעוצבים בעיצוב מיוחד עם ברגים אטומים, נוסף סיליקון ניטרלי אנטי בקטריאלי, אשר מגן על הביקתה ממים, שלג, אבק, חרקים וחיידקים. בנוסף לכך הוא מבטיח לבקתה רמת היגייניה גבוהה ושימוש ארוך טווח.
בידוד גג קצף פוליאוריטן מוזרק בצפיפות 42.
חיפוי משטח פנימי    צבע אוף-וויט על בסיס פוליאסטר חסין לקרינה אולטרה סגולה, שימוש בג'לקוט איזופטי מיוחד על בסיס אקריליק,המאפשר ניקוי ורחצה של הביקתה וכן בעל תכונות נוגדות קורוזיה,חלודה.  
חיפוי משטח חיצוני   צבע אוף-וויט על בסיס פוליאסטר חסין לקרינה אולטרה סגולה, שימוש בג'לקוט איזופטי מיוחד על בסיס אקריליק,המאפשר ניקוי ורחצה של הביקתה וכן בעל תכונות נוגדות קורוזיה,חלודה.  
דלתות
דלת חיצונית  דלת PVC בצבע לבן עם מנעול espagnolette. מימדי הדלת הם: 71,5 * 184,5 ס"מ ו 4 מ"מ עובי זכוכית הדלת.הדלתות מיוצרות בצבע לבן אלא אם כן מתבקש צבע אחר על ידי הלקוח.
חלונות
חלון מורכב ממסגרת אלומיניום בציפוי צבע לבן.המסגרות מיוצרות בצבע לבן אלא אם כן צע אחר מתבקש על ידי הלקוח.
זכוכית שימוש בזכוכית בעובי 4 מ"מ עובי וזאת על מנת להבטיח את שלום האנשים בביקתה במקרה של פגיעה בחלון.
צביעה
חלקי מתכת מגודל 150 * 150 עד 270 * 270 גודל 1.5 מ"מ פרופילי פלדה מגולוונים עבים משמשים לשילדה. עבור בקתות מעל לגודל 270 * 270 השילדות עשויות פרופילים, וכן יישום של שכבת צבע מהיר.
התקנה חשמלית (ריכוז בחיפוי הפינה הפנימית)
כבל  כבל NYM 3x2.5 עבור 2000 W 220 וולט חשמל, ו 2x1.5 מוסמך TSE (מכון התקנים הטורקית) ,שימוש במותג כבלי תאורה מובחר.
נתיכים מוסמך TSE, שימוש בנתיכים אמפר 16 מותג ממדרגה ראשונה.
התאמת תאורה מוסמך TSE, שימוש במוצרי מותג ממדרגה ראשונה.
שקעים ומתגים מוסמך TSE, שימוש במוצרי מותג ממדרגה ראשונה.
מערכת סניטריים (מותקן על פני השטח)
ציוד סניטארי מוסמך TSE, שימוש במוצרי מותג ממדרגה ראשונה.
צינור מים נקיים מוסמך TSE, שימוש במוצרי מותג ממדרגה ראשונה.
צינור שפכים מוסמך TSE, שימוש במוצרי מותג ממדרגה ראשונה.
אביזרים אופציונליים
דלפקים, שולחנות, מדפים, כיורים, תריסים, מאווררים, מחיצות פנימיות ושירותים הם אביזרים אופציונליים שניתן להוסיף על פי דרישה.
הרמה

במקרים בהם לא ניתן להניף עם מנוף, ישנן שלדות מיוחדות המאפשרות שינוע באמצעות מלגזה. השטח חייב לאפשר את הגעת הרכב עד למיקום שבו תונח הביקתה.

ל-Karmod טכנולוגיות בנייה טרומית יש את הזכות לבצע שינויים במפרטים טכניים.


WhatsApp

צור קשר

E-mail