בניית וילה בבניה קלה

בניית וילה בבניה קלה

בתים מודולריים טרומיים חדשים המתאימים לכל תקציב. בתי דופלקס טרומיים בעלי עיצוב מודרני המושך את העין ומציע נוחות בזכות חללי פנים מרווחים. Karmod בתים טרומיים מודולריים דו קומתיים, מגיעים במגוון רחב של תוכניות ועיצובים על מנת להתאים לטעמים ולסגנונות החיים השונים של לקוחותינו. הנדסת המפעל של הבתים המודולריים שלנו מציעה פתרונות אמינים, מהירים וחסכוניים עבור תנאי אקלים מגוונים. ווילות ובתי המגורים הטרומיים מודולריים שלנו, מועדפות ברחבי העולם ומשמשות עבור בתים עירוניים, בתי חוף בתים כפריים.הוילות של Karmod משלבות אדריכלות עכשווית ומסוגננת, חללי פנים מרווחים ומחירים נוחים

מגורים מודרניים ואידיאליים בבתי דופלקס טרומיים
קניית בית דופלקס מביאה יתרונות רבים ולקרמוד, כמומחה לבניית בתים מנוסים, יש את הבתים הנכונים בתוכנית. עם 30 שנות הניסיון שלנו, אנו מציעים לכם חללי מגורים באיכות גבוהה ובמחיר סביר, מעוצבים בקפידה על ידי האדריכלים והמהנדסים שלנו עם קו חדשני באמצעות הסינתזה של האדריכלות המודרנית. מבחר הבתים הטרומיים של כרמוט נע בין תקציב לדגמים בלעדיים. הבתים הדופלקסיים שלנו הם חדישים, ידידותיים לסביבה, הם בעלי חיי שירות ארוכים ובטוחים מפני רעידות אדמה ברמה 1. כאן תוכלו למצוא שילוב של נוחות והגינות. יש את הבית הטרומי הנכון לכל טעם ותקציב.

למרות שבניינים טרומיים הם עדיין לא נפוצים במיוחד, הם מציעים יתרונות רבים מבחינת השימוש, הכלכלה והסביבה. הם הופכים פופולריים יותר ויותר בכל רחבי העולם, ומעדיפים אנשים רבים. היתרונות של מגורים בבתים טרומיים אינם מסתיימים בספירה.

היתרונות של בתים טרומיים

יתכן שהיתרון הגדול ביותר של בתים טרומיים הוא שהבנייה שלהם מעשית ומהירה למדי. זמן הבנייה של הבית הטרומי, שמשתנה בהתאם לגודל הבית, הוא קצר ביותר. אפשר להשתמש בין שבוע לעשרה ימים לאחר שבטון היסוד מוכן לבנייה לאחר ההטלה. סביר יותר להעדיף זאת בהשוואה לבית רגיל שיכול להימשך חודשים.

לאחר בניית בית רגיל, הריסה נדרשת כדי לשנות חלק מהבניין או להוסיף קומה נוספת. זה מוביל לזמן ארוך יותר וגם לעלויות גבוהות יותר. עם זאת, בבתים טרומיים, הרבה יותר קל וזול להחליף חלקים, לפרק ולהתקין במקום אחר, ולהוסיף קומות נוספות דרך ייצור חלקים במפעלים, הידוק בתהליכי ריתוך והרכבה.

אפשר לשאת את הבתים הטרומיים, כלומר לפרק את החלקים ולהתקין אותם במקום אחר, גם אם מדובר בתהליך ארוך וקשה. מבני בטון מזוין אינם מתאימים לנשיאה ועקירה.

בתים טרומיים עמידים בפני רעידת אדמה עקב התקנתם על מסגרת פלדה. אמנם ניתן לפצח ולהרוס בתי בטון רגילים במהלך רעידת אדמה, אך בתים טרומיים גמישים יותר.


WhatsApp

צור קשר

E-mail