בניה קלה

תכונות מוצר מדהימות, איכות מעולה ובמחירים סבירים. Karmod היא חלוצה עולמית בייצור בתים טרומיים מודרניים. הבתים הטרומיים שלנו מפוזרים בכל רחבי העולם ומשמשים כאחוזות דיור, דיור חברתי, כפרי תיירות, בקתות, וילות, קוטג'ים, בונגלוס ובתי מגורים. Karmod מציעה ללקוחותיה היקרים מגוון רחב של בתים טרומיים חד-קומתיים או דו-קומתיים.המומחים שלנו משכללים את כל הפרטים בשבילך. הבית טרומי שלך יגיע יחד עם כל מערכות החשמל, אינסטלציה, צבע, דלתות וחלונות. היתרונות העיקריים של בתים טרומיים הם ייצור מותאם אישית, מבנים מודרניים ועיצוביים,תוכלת חיי מוצר ארוכה, חומרים באיכות גבוהה, יעילות וחסכון באנרגיה.

למרות שבתים טרומיים הם עדיין לא נפוצים במיוחד, הם מציעים יתרונות רבים מבחינת השימוש, הכלכלה והסביבה. הם הופכים פופולריים יותר ויותר בכל רחבי העולם, ומעדיפים אנשים רבים. אין היתרונות של מגורים בבית טרומי.

יתרונות הבתים הטרומיים

אולי היתרון הגדול ביותר של מגורים בבית טרומי הוא שהבנייה שלהם מעשית ומהירה. זמן הבנייה של הבתים הטרומיים, שמשתנה בהתאם לגודל הבית, הוא קצר ביותר. ניתן להשתמש בו משבוע עד עשרה ימים לאחר שבסיס הבטון מוכן לבנייה. בתים טרומיים עדיפים להעדיף יותר מבתים רגילים שבנייתם ​​עשויה לארוך חודשים.

לאחר בניית בית רגיל, יש להרוס אותו כדי לשנות חלק מהבית או להוסיף רצפה. התוצאה היא זמן בנייה גבוה יותר ועלויות גבוהות. עם זאת, בבתים טרומיים, קל וזול יותר להחליף חלקים, לפרק ולהתקין מחדש, ולהוסיף רצפה דרך ייצור חלקי מפעל וחיבור באמצעות ריתוך והרכבה.

אפשר לסחוב את בית הכספים, כלומר לפרק את החלקים ולהתקין אותם במקום אחר, גם אם מדובר בתהליך ארוך וקשה. לא ניתן לשאת ולהעביר מבנים מבטון.

בתים טרומיים עמידים בפני רעידת אדמה בשל היותם מחוברים למסגרת מתכת. בעוד שניתן יהיה לפצח ולהרוס מבני בטון רגילים במהלך רעידת אדמה, בתים טרומיים הם גמישים יותר.


WhatsApp

צור קשר

E-mail